<h1>Produkcja własna</h1>

Produkcja własna

Żyto

masa netto 500 g

Cena za 1szt. 1.95

Cena 1 kg w opakowaniu zbiorczym 5 kg 2.50

Cena 1 kg w opakowaniu zbiorczym 30kg 2.10

* - Podane ceny, są cenami detalicznymi brutto. W przypadku hurtowej ilości istnieje możliwość ustalenia indywidualnych cen.